İKLİMSA KLİMA SATIŞ MERKEZİ / İKLİMSA SERVİSİ

Mavigöz Klima 1979 yılında Bayrampaşa'da kuruldu. Şimdiki merkezimizde teknik servis ağırlıklı çalışan Mavigöz, dürüst ve güvenilir çalışma ilkesiyle kısa zamanda Bayrampaşa'da haklı bir saygınlık kazandı.

Yaşadığımız şehrin iklimsel koşulları ve nem oranının yüksek oluşu nedeniyle, gerek işyerlerinin, gerekse evlerin iklimlendirme cihazlarına ilgisi ve talebi artış göstermeye başladı. Bu talebi karşılamayı hedefleyen Mavigöz, 1995 yılında klima satışlarına başladı.

Split klima sınıfına giren, evler ve işyerleri için dizayn edilmiş salon tipi, duvar tipi, tavan tipi, asma tavan tipi ve yer tipi klimaları satışa sunan Mavigöz, yine 2007 yılında Zeytinburnu şubesini açtı.

iklimsa Bayrampaşa ve iklimsa Zeytinburnu merkezleri olarak hizmet vermektedir aynı zamanda Zeytinburnu merkezinden servis hizmetleri verilmektedir.

Mavigöz Klima'ya ulaşmak için aşağıdaki adres ve telefonlarımızdan yararlanabilir, her marka klimanızın sorunuyla ilgili teknik servisi bizden alabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ
Fark yaratarak iklimlendirme sektöründe tek adres olmak

MİSYONUMUZ
Yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmek

TEMEL HİZMET İLKELERİMİZ
Hizmet verdiğimiz tüm tüketicilerimizin beklentilerini aşan, Fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası izlemek İklimsa ilkelerinin temelidir.

İklimsa için hizmet ; satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrası devam eden bir bütündür iklimlendirme sektörünün lideri olarak ihtiyaçlar için en uygun çözümleri üretirken müşterilerimizin konfor ve mutlulugunu ön planda tutarak çalışırız.

İKLİMSA NEDEN TEK ADRESTİR?
Müşterilerimize aynı çatı altında dünyanın lider klima ve kombi markaları da Dahil olmak üzere farklı marka seçeneklerini Kaliteli,ekonomik,teknolojik ürün seçenekleriyle Farklı fiyat alternatiflerini Uygun ödeme koşullarını Sattığımız ürünlerin kalitesine bağlı olarak uzun garanti sürelerini, 21 yıllık sektör deneyimiyle Konusunda uzman satış ve servis ağını, Sabancı güvencesini Kapı kapı dolaşmadan, bir defada ve kolaylıkla Sunduğumuz için iklimsa İklimlendirme sektöründe ‘’ tek adres’’ olacaktır.


İKLİMSA - BAYRAMPAŞA


İKLİMSA - ZEYTİNBURNU

İklimSA, 8 marka ve 100’den fazla farklı Klima, Hava Perdesi, Hava Temizleme ve Nemlendirme Cihazı ve Kombi modelini aynı çatı altında sunuyor. Dünyanın lider markaları Sigma Klima, Mitsubishi Klima, General Klima, Sharp Klima, Tronic, Midea Klima, Samui Klima ve Beretta Kombi İklimsa Merkezleri'nde tüketicilerle buluşuyor. Ayrıca, 2009 itibariyle günümüz akıllı binalarının ihtiyacını karşılamak amaçlı geliştirilen VRF (Variable Refrigirant Flow) merkezi sistem klimalar da General markası ile ürün gamına eklendi.
Mavigöz Klima - İklimsa Klima Satış / Servis
İklimsa Bayrampaşa : İsmetpaşa Mh. Eti Sk. No:29 Bayrampaşa- İST.
Tel : 0 212 577 14 96 Fax: (0212) 565 27 58
İklimsa Zeytinburnu : Veli Efendi Mh. 75/2. Sk. No: 84 A Zeytinburnu - İST.
Tel: (0212) 679 11 99 Fax: (0212) 679 11 63
İklimsa Servis : Veli Efendi Mh. 75/2. Sk. No: 84 B Zeytinburnu - İST.
Tel: (0212) 679 11 99 Fax: (0212) 679 11 63

İklimsa Klima
444 2 073

Axess´e 12 TAKSİT
iklimsadan peşin fiyatına 12 taksit
Maximum Kredi Kartına 8 Taksit
İklimsa Klimalar Maximum Kredi Kartına Peşin fiyatına 8 Taksit imkanı.
Bonus Card´a 12 TAKSİT
İklimsa Klimalarda Bonus Card Peşin fiyatına 12 taksit imkanı.
World Kart 10 Taksit
İklimsa Klimalarda World Karta 10 Taksit imkanı.
Card Finans 8 Taksit
İklimsa Klimalarda Card Finans peşin fiyatına 8 taksit imkanı.
KLİMANIZIN YILLIK PERİYODİK BAKIMINI DÜZENLİ OLARAK YAPTIRIYORMUSUNUZ ?
 EVET DÜZENLİ OLARAK YAPTIRIYORUM
 2-3 SENEDE BİR YAPTIRIYORUM
 HAYIR KLİMA BAKIMINI ÖNEMSEMİYORUM
 KLİMA´MA BAKIMI GEREKLİ GÖRMÜYORUM
 
Designed by IDS